Důležité otázky k bylinným koncentrátům

Loading color scheme

Důležité otázky k bylinným koncentrátům

Důležité otázky a odpovědi na ajurvedika:

 1. Co jsou ajurvedika (bylinné koncentráty) TARANI?

Ajurvedika jsou to bylinné koncentráty, které se liší výraznějším účinkem oproti běžným bylinným směsím. Bylinný koncentrát je sušená bylina s vysokým procentem účinných látek. Čím vyšší procento účinných látek, tím silnější a rychlejší efekt bylina vykazuje. Také její štěpení (metabolismus) je výrazně kvalitnější.

 1. Jak působí ajurvedika oproti běžným bylinným směsím v kapslích?

Ajurvedika jsou koncentráty bylin, takže mohou být až desetkrát někdy i dvacetkrát silnější oproti běžným bylinným směsím. Vše záleží, jaký poměr koncentrace účinných látek je zvolen. Ten nejsilnější koncentrát je označovaný jako 95 % koncentrát.

 1. Mohou se ajurvedika TARANI kombinovat s jinými bylinnými směsi, čaji nebo potravními doplňky?

Vzhledem k tomu, že ajurvedika jsou bylinné koncentráty a jsou mnohem silnější než běžné bylinné směsi a čaje, tak se nedoporučuje společné užívání bez našeho doporučení.

 1. Je vhodné brát ajurvedika spolu s léky?

Bez doporučení odborně školeného terapeuta na TARANI produkty není vhodné kombinovat ajurvedika s léky samostatně, proto nás raději kontaktujte, rádi vám nastavíme vhodnou bylinnou terapii v kombinaci s léky.

 1. Jak si mohu sám bezpečně nastavit ajurvedika k užívání, aby byly vidět co nejlepší výsledky?

Pokud vás trápí různé zdravotní neduhy a problémy a chtěli byste si tělo ozdravit a pomoci mu v regeneraci, tak používejte výhradně jeden druh koncentrátů bylin.  Více kombinací bylin pro lepší výsledky užívejte pouze na základě našeho doporučení.

Rekapitulace pokynů:

 1. Užívejte vždy jeden druh ajurvedik (bylinných koncentrátů).
 2. Dodržujte přesně stanovené dávkování jedna kapsle ráno a jedna kapsle večer.
 3. Navyšte pitný režim pramenité vody bez bublinek 3 až 4 l denně.
 4. Bylinné koncentráty užíváme minimálně 6 až 12 měsíců, abychom docílili trvalejších a viditelnějších výsledků.
 1. Mohou brát ajurvedika děti?

Ano, děti mohou brát ajurvedika. Dětem od tří let vysypáváme bylinné koncentráty z kapslí do medu, abychom zabránili nedokonalému polknutí. Dávkování ponížíme na půl kapsle ráno a půl kapsle večer. Od desíti let věku můžeme již dávat dětem celé kapsle, jednu ráno a jednu večer. Vždy nás raději kontaktuje, abychom vám doporučili vhodné užívání.

 1. Mohou brát ajurvedika těhotné ženy a kojící ženy?

Ano, jsou vhodné k užívání, ale jen na naše doporučení. Pokud máte zájem užívat naše bylinné koncentráty bez doporučení sami, tak jsou vhodné výhradně tyto bylinné koncentráty:

PRETTY WOMAN – zdravý vývoj plodu, klidný průběh těhotenství a porodu, regenerace v šestinedělí a stimulace tvorby mateřského mléka.

TARAFERTILITY - zdravý vývoj plodu, klidný průběh těhotenství a porodu, regenerace v šestinedělí a stimulace tvorby mateřského mléka.

TARAIMUN – posílení imunitních funkcí v těhotenství, šestinedělí a při kojení.

TARAZIN – reguluje zažívání a nevolnost během těhotenství.

ANTISTRESS – harmonizace nervového systému a psychiky v těhotenství, šestinedělí a při kojení.

Tyto bylinné koncentráty TARANI jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy na posílení organismu pro zdravý vývoj plodu a ženy a na podporu tvorby mateřského mléka.

Vždy užívejte jen jeden druh z výše popsaných ajurvedik. Pokud chcete užívat více druhů bylinných koncentrátů, tak nás kontaktuje.

 1. Mohou ajurvedika brát i zvířata­?

Ano, mohou brát ajurvedika psi, kočky, koně. Dávkování u zvířat se pohybuje podle váhy zvířete. Proto nepřekračujte stanovené dávkování maximálně dvě kapsle denně.

Pokud vašeho domácího mazlíčka trápí různé zdravotní neduhy a problémy a chtěli byste mu pomoci v regeneraci, tak používejte výhradně jeden druh koncentrátů bylin.  Více kombinací bylin pro lepší výsledky pouze na naše doporučení, proto nás neváhejte kontaktovat.

 1. Na co je třeba dát pozor při užívání ajurvedik?
 1. Nepřekračujte stanovené dávkování bylinných koncentrátů (max. dvě kapsle denně).
 2. Užívejte sami výhradně jeden druh bylinných koncentrátů.
 3. Pokud chcete užívat naráz dva a více bylinných koncentrátů kontaktujte nás a my vám nastavíme ajurvedika přímo na míru dle vašeho aktuálního zdravotního stavu.
 4. Bylinné koncentráty zapíjejte čistou pramenitou vodou nejlépe před jídlem.
 5. Dodržujte pitný režim alespoň dva až tři litry čisté pramenité vody denně.
 6. Pro rychlejší výsledky je vítané omezit po dobu užívání ajurvedik alkohol, kávu, energetické nápoje, černý čaj, všechny slazené i bublinkové nápoje.
 7. Pro pozitivní efekt užívejte bylinné koncentráty pravidelně, to je každý den ráno a večer.
 8. Abyste docílili viditelných a citelných výsledků, je důležité užívat bylinné koncentráty minimálně 6 až 12 měsíců.
 9. Je velmi prospěšné po třech měsících střídat jednotlivé druhy ajurvedik (bylinných koncentrátů), abyste docílili patřičného efektu komplexně v celém těle.
 10. Pokud vás trápí více zdravotních problémů nebo berete léky, je lepší se poradit se s námi pro správný výběr a kombinaci bylinných koncentrátů.
 1. Jaké mohou nastat čistící reakce při užívání ajurvedik

Vzhledem k tomu, že se jedná o detoxikační proces, může dojít k různým detoxikačním projevům, kterými se tělo snaží vyloučit toxický odpad. Může to být např. bolest hlavy, únava, nadměrné pocení, kožní reakce aj. V těchto případech se neváhejte na nás obrátit!


Warning: Attempt to read property "link" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54

Warning: Attempt to read property "id" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54