Jak pečovat o své ruce a obličej, když viry útočí

Loading color scheme

Jak pečovat o své ruce a obličej, když viry útočí

Vysvětleme si něco málo o virech.

Viry: jsou to takzvaní nitrobuněční paraziti. K vykonávání biologických procesů využívají prostředí hostitelských buněk, protože samy nejsou schopny růst, dělit se. Odborně se říká replikovat. Dokonce nemohou metabolicky získávat nebo skladovat energii. Existuje tisíce virů a každý má naprosto odlišné vlastnosti. Velká část není ani zdaleka probádána. Nejlépe jsou dnes zkoumány živočišné viry. Bylo prokázáno, že některé viry vyvolávají velmi vážné infekční nemoci. Takřka 95 % všech infekcí dýchacích cest je způsobeno viry. A pojďme dále, viry dokážou měnit genetický kód buňky. Antibiotická léčba nefunguje na žádné viry, nejenom na Covid -19.

Položme si otázku. Jak je možné, že některý člověk má velmi lehký průběh nebo je jen přenašeč koronaviru?

Zdraví lidí ovlivňuje více než sto druhů lidského herpetického viru (HHV). Rakovina je z 98 % způsobena kombinací virů, těžkých kovů, chemikálií nebo radiace. To vše se ukládá – váže v našem těle. Pokud do takového těla vstoupí další hodně agresivní vir, co se asi stane?

Pokud se v těle nachází větší množství těžkých kovů, tak máme problém. Jsou samy o sobě jedovaté a když začnou oxidovat, začnou nám poškozovat tkáně. Nejde jenom o mozek, který poškozují, usazují se kdekoli v těle. Snižují nám velmi imunitu a působí jako palivo pro viry a bakterie. No a nás nyní ty viry hodně zajímají.

Pokud se v blízkosti virů objeví toxický kov, začnou vylučovat jedovaté odpadní látky nazývané neurotoxiny. Tyto látky nám postupně začnou narušovat nervové funkce a mystifikují imunitní systém, ale také lékaře. Jsou skryté v různých orgánech a nejdou zjistit. Takové tělo je velmi oslabené vlastní invazí různých herpetických virů, bakterií a dalších patogenů. Pokud k tomu přidáme ještě vysokou dávku medikamentů, které z velké části obsahují cizorodé chemické sloučeniny a naše oblíbené těžké kovy, tak se virům začne dařit.

Jak se potom taková imunita zachová při invazi agresivního viru, jakou je covid -19, už asi tušíme.

Byliny, které doporučuji jsou velmi staré. Obsahují obrovskou databázi dat v podobě přírodních látek. Naše tělo se s bylinami přátelí, protože dobře ví, že některé látky si neumí nikde jinde obstarat. Imunitní systém potřebuje tyto látky, aby mohlo strategicky zaútočit třeba na takové viry. Léčivé byliny samy nic neléčí, jenom podporují naše buňky, aby byly soběstačné. Ty se čím dál více učí, učí a posilují ochranu. Učme proto náš imunitní systém a posilujme ho!

Základní pravidla pro naši ochranu:

1. Čisté a zdravé ruce
 

Doporučuji aplikovat na ruce a tělo přírodní antibakteriální prostředky, které posilují naši imunitu, chrání sliznice, orgány a kůži. Máme jich v nabídce více.

Mycí gely doporučujeme na mytí rukou i tváře.
Tyto přírodní antibakteriální prostředky obsahují bylinu Ným neboli Margosu. Jsou to velmi silné a účinné detoxikační produkty, které se s velkým úspěchem využívají při bakteriální, virové, plísňové a parazitární infekci, při oslabené imunitě, při zánětech měkkých i pevných tkání, zhoubných onemocněních a nervových poruchách.

Neem (Margosa)

 

- Posiluje imunitní systém, speciálně se soustředí na ochrannou bariéru, která kontroluje průchod patogenů do těla. Další jsou skvělí bojovníci T-lymfocyty. To jsou buňky, které jsou v první linii boje proti virům a dalším patogenům, když se patogen dostal do organizmu. Makrofágy, tzv. požírači virů a dalších patogenů, je to naše likvidační četa.

- Má výborné detoxikační, antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky.

- Kontroluje kvalitu červených krvinek a jejich schopnost vázat kyslík.

- Antioxidační efekt.

- Detoxikační účinky a odolnost tohoto stromu vůči hmyzu a nakažlivým nemocem jsou dokladem jeho léčivých vlastnosti. Využívá se kůra, semena, listí, plody, smůla i olej. Margosa obsahuje výjimečné léčivé substance, které nabízí terapeutické využití ve všech směrech.

Účinné látky Neemu (Margosy):
nimbin, azadirachtin, nimbidol, quercetin, nimbidin, vláknina, karbohydráty (uhlovodany), 10 druhů aminokyselin, kalcium, další minerály, karotenoidy, mastné kyseliny a mnoho dalších, zatím konkrétně neizolovaných léčebných látek.
 
Klíčové vlastnosti Nýmu (Margosy):

- antiseptické s baktericidním účinkem (protimikrobiální účinek snižuje riziko infekce – sepse (hniloby) a je schopna ničit mikroby;

- mikrobiocidní neboli antivirocidní (ničí virové infekce);

- antibakteriální - ničí bakterie uvnitř těla a má vliv na Staphylococcus aureus (zlatý stafylokok), Mycobacterium smegmatis a Candida albicans antikarcinoidní (protinádorové);

- antimalarické (zabíjí parazity prvoky kmene APICOMPLEXA);

- antipyretické (proti horečce);

- analgetické (tlumící bolest);

- imunostimulační;

- protiklíšťové;

- antimykózní;

- protizánětlivé;

- antidepresivní;

- imunostimulační;

- modeluje acidobazickou rovnováhu.

Indikace:
Veškeré vnitřní infekce a záněty vzniklé bakteriální nebo virovou infekcí – chlamydie, streptokokové infekce, stafylokokové infekce, (vši, blechy, svrab, klíšťata, komáři, hlísti, střevní paraziti, malárie), silné protinádorové účinky, antioxidační.

- Nemoci kůže - kožní alergie, kožní infekce, akné, lupenka, dermatitida, růže, poškození kůže UV zářením, rakovina kůže, vitiligo, stimulace kolagenu.

- Nemoci gynekologické - záněty, výtoky, myomy, cysty, chronické záněty, děložní čípek napadený papiloma viry.

- Nemoci srdce a krevního oběhu – infarkty, arytmie, arterioskleroza, vysoký tlak, špatný krevní oběh, hemeroidy.

- Nemoci orgánů – diabetes, záněty ledvin, močového měchýře, žaludek & dvanácterník, lačník vředy, gastritida, pálení žáhy.

- Nemoci pohybového aparátu – artritida, revma, dna apod.

- Nervové poruchy – epilepsie, deprese, výkyvy nálad, maniodepresivní stavy.

- Nemoci krve – anémie, leukémie, poruchy srážlivosti, bércové vředy.

- Imunitní systém – autoimunitní nemoci, revmatoidní artritida, lupénka, bechtěrev, alergie, astma, oslabená imunita.

- Zhoubné nádory, novotvary, metastáze.

- Nervové poruchy včetně úzkosti a epilepsie, nespavost, stres.

2. Hydratace rukou a obličeje
 

Tyto přírodní rehydratační prostředky obsahují Aloe Vera.

Aloe vera je prastará léčivá bylina, která v mnoha východních zemích byla považována za velmi důležitou rostlinu. Již ve starém Egyptě byla používána k balzamování, také patřila mezi tajné krášlící prostředky královny Kleopatry. V ajurvédské medicíně patří neodmyslitelně k nejpoužívanějším pro své silně omlazující a obnovující účinky.

Účinky
Hlavní léčivou složkou je gel a šťáva z listů některých druhů aloe. Používá se buď sušená, konzervovaná nebo čerstvá. Pěstuje se na rozsáhlých plantážích, kde se její listy ručně odřezávají a zpracovávají. Odstraní se zelená slupka a pomalu dalších několik vrstev mízy. Teprve pod nimi je obsažený nejcennější poklad, bělavý průhledný gel (výtažek). Tento výtažek se musí do 12 hodin stabilizovat, aby se zachovaly stejné vlastnosti jako čerstvý gel z listu.


Warning: Attempt to read property "link" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54

Warning: Attempt to read property "id" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54