Blog Mimia

Loading color scheme

Blog Mimia

Kosmetika TARANI zázračné přírodní produkty i pro děti

Přírodní kosmetiku Tarani jsem vám představila v recenzi produktů nejen na problematickou pleť, které jsem sama vyzkoušela a jak víte byla jsem z jejich účinků nadšená.
 

A tak mě moc potěšilo, když jsem se dozvěděla, že tento výrobce nabízí přírodní produkty také pro děti. Opět jsem je s Laurinkou vyzkoušela a máme pro vás report z jejich testování.

Jako první jsme vyzkoušely regenerační sůl Růže do koupele, která je vhodná pro nás dospělé, ale právě i pro děti. Sůl nádherně koupel provoní, kůže je po ní jemná a Laurinka je po ní vždy krásně uvolněná a připravená na spánek. Navíc i my maminky tuto sůl oceníme, skvěle se při její vůni uvolníme a co si budeme povídat, po celém dni se chvilka relaxace vždycky hodí. 

Po koupání používáme sérum Vanilka a šípková růže, která také pomůže ke klidnému spánku. Já osobně olejíček mažu na čelo, spánky a zápěstí a při jeho nanášení si jeho krásnou vůni užívám také. 

Jako poslední bych chtěla vyzdvihnout skvělý tělový pudr Vanilka a šípková růže, který je vhodný jako zásyp na celé tělo. Pokožka dítěte je po něm krásně hladká a provoněná. Ale mám s ním také pozitivní zkušenosti při léčbě opruzenin. Podrážděnou pokožku vysuší a zklidní. Obsahuje pálený oxid zinku, a tak když si děti odřou třeba koleno, skvěle také poslouží k rychlému hojení rány. Takže tento pudr by neměl v žádné domácnosti s dítětem chybět.

Z dosavadní zkušenosti s kosmetikou TARANI, můžeme opravdu jejich námi vyzkoušené produkty jedině doporučit. Na webových stránkách www.tarani.cz, ale najdete i spoustu dalších prospěšných a léčebných produktů, stačí si jen vybrat. A pozor! Aktuálně platí sleva 20% na tyto přírodní terapeutické produkty, akce platí do vyprodání zásob. Já mám určitě také v plánu vyzkoušet i jejich další výrobky a zase vám o nich potom sepíši své zkušenosti a dojmy z jejich používání. Ať žije síla přírody!