Migréna už mě netrápí

Loading color scheme

Migréna netrápí

Znáte tu šílenou bolest hlavy, že nemůžete pracovat, starat se o rodinu…prostě nic. Jediné řešení je zalézt pod peřinu do ticha a trpět a doufat, že zítra bude líp. K tomu se vám začnou přidávat další ,,civilizační potíže jako je např. bolest zad, křečové žíly, deprese, úplná ztráta životní energie. Navíc jsem se přestala líbit sama sobě. Pokožka mého těla byla bez lesku a pružnosti a náladu jsem měla pod psa. Řekla jsem si, že takto to už nemůže jít dál. Chci se starat o svou rodinu, holčičky mě přece potřebují. Když lékaři nepomohli,  přes různé homeopaty, kteří se sice snažili, ale trvale pomoci mi nemohli, jsem se dostala až do ajurvédských lázní Tarani v Kroměříži, které teď již navštěvuje celá moje rodina a ten výsledek je neuvěřitelný. Odhodlala jsem se zatelefonovat.

Paní manažerka lázní byla velmi příjemná a v telefonu mi vše důkladně vysvětlila i přes to, že jsem měla spoustu otázek. Objednala mě na první konzultaci s Rittou a ta mi vysvětlila, že si dokáží poradit se vším, co mě trápí, ale bude to chtít čas, dodržovat nastavený domácí režim a docházet na terapie. V první fázi léčby mi odezněly úporné migrény, kterými jsem trpěla již od svých patnácti let, a to i několikrát do týdne. Deprese a stavy úzkosti se mi stále vracely, ale nebyly už tak intenzivní a časté. Nemohla jsem tomu vůbec věřit a život bez bolesti hlavy a úzkosti byl pro mě úplně nový. Začala jsem se cítit opět vitálně a užívala si víc své rodiny. Nastala první fáze detoxu, na kterou jsem byla připravena a upozorněna. Po těle a hlavně v oblasti třísel se mi vyrazil svědivý ekzém. Ihned jsem kontaktovala manažerku Káťu a ta mi dokázala poradit a objednala mě do lázní k vyřešení problému. Ekzém byl způsoben pročištěním těla a také tím, že  již v minulosti jsem trpěla  bolestivou a nepravidelnou menstruací. Tým lázní Tarani se o mě staral tak dobře, že se mi zanedlouho tento problém také podařilo vyřešit.

Postupně ustupovaly i bolesti zad, mizely křečové žíly a mé tělo bylo jako vyměněné. Terapiemi Tarani se mi posílila i imunita a teď už mě jen tak nějaká rýma neskolí. Deprese už konečně nemám. Když na mě jednou za půl roku přijde stav úzkosti, nelámu si s tím hlavu, protože vím, že v lázních mám velkou oporu a vždy mi pomohou. Mám spoustu energie, kterou rozdávám rodině a hlavně dcerám, která mě moc potřebují. Začala jsem znovu tancovat, chodím ráda nakupovat a i okolí si všímá, že mi to moc sluší. Lázně Tarani navštěvuji již 3 rokem a nehodlám s tím přestat. Ať už z hlediska prevence či omlazení. Navíc se tam cítím velmi dobře.


Warning: Attempt to read property "link" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54

Warning: Attempt to read property "id" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54