Ceníky

Loading color scheme

KOSMETICKÉ TERAPIE TARANI
od 1900,- Kč


1900,- Kč
2200,- Kč

Cenový rozdíl tvoří konkrétní typ míchané receptury.

objednat

CELOTĚLOVÉ TERAPIE TARANI
od 2300,- Kč


2300,- Kč
2600,- Kč

Cenový rozdíl tvoří konkrétní typ míchané receptury.

objednat

TĚHOTENSKÉ TERAPIE
 
od 1800,- Kč


Speciální celotělové nebo revitalizační terapie pro nastávající maminky, ulevující od otoků, bolestí zad a křečových žil, se zaměřením na marmové body. Vmasírované byliny harmonizují psychiku, vyživují plod a pečují o elasticitu kůže až do porodu.

objednat

SHIRODHARA, ABHYANGA
 
2300,- Kč


Spojení vysoce uvolňující, relaxační a očistné terapie hlavy a třetího oka s účinným bylinným odvarem na rozličné problémy a dynamické olejové celotělové masáže, zaměřené na problémy pohybového aparátu. 

objednat

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ GOLD
1700,- Kč


Výjimečné, regenerační ošetření pleti, doporučeno pro oživení, rozáření, výrazný lifting a regeneraci pleti. Tato procedura má stejný postup, jako KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ EXKLUZIV + navíc velká dávka 24 karátového zlata.

objednat

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ HYALURON
1500,- Kč


Omlazující hydratační ošetření pleti, doporučeno pro vyhlazení a vypnutí vrásek s důrazem na okamžitý efekt. Tato procedura má stejný postup, jako KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ EXKLUZIV + navíc velká dávka séra a krému kyseliny hyaluronové.

objednat

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ EXKLUZIV
1250,- Kč


Ošetření pleti, krku, dekoltu a rukou bylinami zn. Tarani, které posiluje pružnost pokožky, zmírní podráždění, hyperpigmentaci, či akné. Stimulujeme marmové body, takže výrazně ovlivňujeme váš organismus.

objednat

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ AKNÉ
700,- Kč


Toto ošetření je určeno pouze pro mladé klienty do 18 let. Jedná se o ošetření pleti a krku protizánětlivými recepturami cílenými na posílení imunity v boji proti akné. Po tonizaci a čištění pleti aplikujeme peeling, nahříváme a změkčujeme pleť solnými zábaly, následně probíhá šetrné hloubkové čištění pleti. Na závěr necháme prostor zklidnění a regeneraci pleťovou maskou. Vše se nanáší na pleť nahřáté, tudíž se stává tento zážitek i relaxačním. Ošetření akné krémem, make-up minerálním pudrem a úprava může být veselou tečkou za tímto 60minutovým ošetřením. Juniorům vysvětlíme, co se s pletí děje a doporučíme každodenní péči.

objednat

LYCON EPILACE

Šetrné odstranění chloupků krémovým voskem s obsahem přírodních složek

Nejžádanější procedury:
Epilace obočí 120,- Kč
Epilace horního rtu 120,- Kč
Epilace celý obličej 650,- Kč
Epilace nosních dírek 120,- Kč
Epilace podpaží 350,- Kč
Epilace celých nohou a třísel 900,- Kč a další

CENA DLE ROZSAHU OŠETŘOVANÉ OBLASTI, DLE AKTUÁLNÍHO CENÍKU LYCON

objednat

MAKE-UP PURE & SIMPLE


Tato dokonalá dekorativní kosmetika se hodí jak k dennímu, tak svátečnímu make-upu, milé dámy. Je velmi oblíbená pro svou lehkost, velmi jednoduchou aplikaci, krycí schopnosti a senzitivní pleť. Make-up, který zvládne každá hravě, koupíte v Euforia Lázně.

objednat