Dárkové poukazy

Loading color scheme

BEAUTY PROGRAM spojení krásy a zdraví“

Nechejte se hýčkat sílou bylinných formulí, které vás ovlivní nejen fyzicky, ale i psychicky. Máme pro vás připraveno nejen speciální ošetření pleti, ale také výrazné pozitivní ovlivnění chodu vašeho organizmu.

Speciální ošetření pleti, krku, dekoltu a celých rukou- což výrazně ocení každá klientka. Jedná se o nahřáté a namícháné bylinné receptury zn. Tarani přímo na míru klientovi. Nejčastěji jsou to byliny, které umí posílit pružnost a pevnost pokožky, zklidnit podráždění, zmírnit rosaceu, hyperpigmentaci, či akné. Nemalá podstata tohoto ošetření je vnímámí vůní bylin, tahů štětečků a terapeutické masáže. Zaměřujeme se na marmové body, takže vždy výrazně ovlivňujeme chod vašeho organizmu. Síla a dávka bylinných formulí Vás ovlivní nejen fyzicky, ale i psychicky. Domů odcházíte odpočaté a krásné.
Cena 890,- Kč, 1 050,- Kč, 1 300,- Kč a 1 500,- Kč.

Skládá se:
1. Barvení a úprava obočí, řasů, odstranění nežádoucích chloupků
2. Peeling
3. Lifting masáž
4. Lymfa masáž
5. Pleťová maska
6. Lehký Make-up


osetreni RGB 640

LÁZNĚ PROGRAM „spojení zdraví, prevence a kondice“

Nabídka tohoto programu je velmi široká a pestrá. Můžete využít například relaxační masáž, celotělovou, nebo kosmetickou terapii, případně vše prožít společně se svým partnerem při partnerské terapii.

Celotělová nebo kosmetická terapie, při níž je speciálním detoxikačním způsobem masírováno celé tělo i hlava. Velký důraz při této ozdravné masáži klademe na zvolení přesné receptury silných herbálních formulí v podobě olejových esencí Tarani. Ta je doporučena terapeutem na míru klientovi s ohledem na jeho zdravotní i psychickou stránku. Jedná se o velmi příjemnou 2h masáž se zaměřením na marmové body a jejich diagnostiku. Tuto „královskou terapii“ ocení hlavně Ti, kterým se běžná masáž zdá nedostačující, či krátká. Odcházíte lehčí, odpočatí. Oceníte hloubku a sílu této terapie nejen v technice provedení a krásných vůní bylin, ale i přistupem terapeuta a závěrečným osvěžením. Výrazně zlepšuje fyzickou i psychickou kondici.
Cena je 1 900,- Kč, 2 300,- Kč, 2 600,- Kč.

Skládá se:

 1. Konzultace s terapeutem, fresh občerstvení
 2. Sprcha
 3. Infrasauna nebo vana
 4. Samotná masáž 2h
 5. Závěrečná relaxace a osvěžení

  osetreni RGB 640Jedná se o masáž těla a hlavy obou klientů zároveň. Synchronní práce dvou terapeutů vnáší do této procedury nezapomenutelný zážitek. Bylinná receptura je přizpůsobena momentálnímu naladění páru s ohledem na zdravotní a psychický stav. Energetické uvolnění a atmosféra doprovázející celou proceduru je tak silná, že mnohdy napomáhá k utužení vztahu. Doporučuji všem, co chtějí využít společnou chvíli k příjemné relaxaci,  uvolnění a zlepšení kondice.  Určené pro : životní partnery, maminky s dětmi, sourozence, přátelé… Zvýhodněná cena z 4 600,- Kč (=cena 2 terapií)  na 4 200,- Kč.

Skládá se :

 1. Krátká konzultace a fresh občerstvení
 2. Vana nebo infrasauna
 3. Samotná masáž 2h
 4. Závěrečná relaxace

  osetreni RGB 640Dárkový poukaz podle hodnoty

Pokud chcete někomu udělat radost zakoupením našich služeb a nejste si jisti volbou konkrétní procedury, můžete koupit dárkový poukaz na konkrétní částku a obdarovaný si pak z naší široké nabídky může vybrat sám.

Jedná se o standardní dárkový poukaz na danou částku, který lze použít na úhradu části, nebo celé procedury dle vašeho výběru. Tyto poukazy si můžete zakoupit v těchto hodnotách:

500 RGB 640

1000 RGB 640

1500 RGB 640

2000 RGB 640

Dárkové poukazy si můžete objednat prostřednictvím objednávkového formuláře. Na výběr máte DÁRKOVÉ POUKAZY PODLE HODNOTY, nebo DÁRKOVÉ POUKAZY S PROCEDUROU. Pokud si jako způsob doručení vyberete "Poslat poštou - platba předem na účet", vyplňte prosím také kolonky Ulice, Město a PSČ, abychom vám dárkový poukaz mohli poslat na správnou adresu. Příslušnou částku pošlete na účet: 2779273123/0800 a do poznámky pro příjemce uveďte své jméno. Poukazy můžete samozřejmě objednávat také telefonicky na čísle: 777 737 555, kde vám rádi poradíme s výběrem.

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím reCaptcha