LÉKOŘICE

Loading color scheme

LÉKOŘICE
Glycyrrhiza Glabra/Liquorice

Jste unavení z opakovaných infekcí a neustálých nachlazení a chřipek?

Děsíte se opakovaných dávek antibiotik a rozporuplných informací, kterých se vám dostává od lékařů a snažíte se najít preventivní prostředky?

Chcete mít dobrou imunitu? Mít více energie? Být silní, odolní a radovat se ze života? Pomoci vaši rodině, dětem, které jsou opakovaně nemocné?

Chcete uspět a umět se vypořádat s výzvami 21. století?

Je třeba se zamyslet, pochopit a přiznat si, co jste doposud dělali špatně.

Dostává se vám jednoduchý návod, jak opravit svoje tělo a posílit jeho imunitní funkce.

Oslabená imunita
Oslabená imunita se neprojeví hned, proto si ani nevšimneme, že naše kontrolky blikají červeně už nějakou chvíli. Dnešní doba totiž přeje nebezpečným bakteriím, virům a parazitům. Antibiotická léčba je vůči nim čím dál více neefektivní a my čím dál více nemocní a unavení.


  • Zabraňuje rozmnožování virů, pomáhá je odbourávat z těla
  • Velmi silný na autoimunitní onemocnění
  • Podporuje činnost nadledvinek
  • Detoxikuje játra
  • Omezuje zánět v těle
  • Pomáhá při nízkém tlaku
lekorice 1
Produkty obsahující LÉKOŘICI:

Charakteristika:
Lékořice je tradičním rostlinným léčivem s dlouhou tradicí nejen v Indii, ale celosvětově. Je to 1.5 m vysoká rostlina. Má výraznou vůni a lehce štiplavou chuť.

Účinky:
PODPORUJE IMUNITNÍ SYSTÉM, MÁ OMLAZUJÍCÍ ÚČINKY (na všechny tkáně a orgány), PODPORUJE VITALITU, MÁ ANTIVIRÁLNÍ ÚČINEK, ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚČINEK, ANTIFUNGÁLNÍ (včetně protiplísňových), ANTIPATOGENNÍ ÚČINEK, PROTIPARAZITICKÝ ÚČINEK, ANTIKARCINOGENNÍ EFEKT

Léčí infekce močového ústrojí. Používá se v přípravcích působících protizánětlivě, proti křečím, k odkašlávání, laxativně a má omlazující účinek. Má široké použití také při nachlazení, laryngitidě, bolestech v krku a bronchitidách. Zabraňuje rozmnožování virů, pomáhá je odbourávat a omezuje tvorbu zánětu v těle. Působí při bolestech břicha, překyselení organismu, vředech a bolestech při močení. Účinné složky pomáhají podpořit funkci nadledvinek. Je hojně využíván při zažívacích problémech, poruchách příjmu potravy, hepatitidě typu B a C. Je prevencí proti předčasnému šedivění a lupům. Pomáhá bojovat proti stresu způsobeném chronickou únavou a pomáhá při nízkém tlaku. Má blahodárný vliv na reprodukční ústrojí. 

Nemoci kůže
- hyperpigmentace
- chloasma
- stařecké bradavice
- vitiligo
- herpes simplex (pásový opar)

Nemoci orgánů
- nemoci jater (cirhóza, hepatitida typů B a C)
- opakované záněty nosohltanu
- laryngitida (zánět hltanu)
- hnisavá angína
- bronchitida
- záněty močového měchýře
- záněty reprodukčních orgánů

Nemoci imunitního systému
- chřipka
- nachlazení
- ztráta mateřského mléka
- svalové křeče
- překyselení


Warning: Attempt to read property "link" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54

Warning: Attempt to read property "id" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54