CHEBULE SRDČITÁ (GUDUCHI)

Loading color scheme

CHUBULE SRDČITÁ (GUDUCHI)
Tinospora cordifolia

Jste unavení z opakovaných infekcí a neustálých nachlazení a chřipek?

Děsíte se opakovaných dávek antibiotik a rozporuplných informací, kterých se vám dostává od lékařů a snažíte se najít preventivní prostředky?

Chcete mít dobrou imunitu? Mít více energie? Být silní, odolní a radovat se ze života? Pomoci vaši rodině, dětem, které jsou opakovaně nemocné?

Chcete uspět a umět se vypořádat s výzvami 21. století?

Je třeba se zamyslet, pochopit a přiznat si, co jste doposud dělali špatně. Dostává se vám jednoduchý návod, jak opravit svoje tělo a posílit jeho imunitní funkce.

Symptomy a pak nemoci
Začne nás něco na těle bolet, támhle se ukáže rýma, kašel, bolest hlavy, problémová menstruace, nebo nespavost. A pokud ho stále neposloucháme, tak se začínají projevovat negativní projevy ještě intenzivněji. Častá nachlazení, chřipky, které čím dál hůře snášíme. Naše tělo stagnuje, symptomy stále přibývají a možná se již projeví nějaká konkrétní nemoc. Je jedno, jestli jsme hubení, tlustí, malí či velcí. Všechna tato těla mohou být unavená, podvyživená a s oslabenou imunitou.

  • Zabíjí škodlivé bakterie, viry, červi, houby a další parazity
  • Zabezpečuje hladké vyloučení toxinů z těla
  • Posiluje funkci vylučovacích orgánů (ledviny, játra, tlusté střevo, plíce, kožní aparát)
  • Chrání před nemocemi a chronickým onemocněním
  • Vytváří zásadité prostředí v tělesných systémech, zejména v lymfatickém systému
  • Pomáhá odvádět toxiny z lymfatického systému a čistí ho
  • Pomáhá odbourávat těžké kovy a patogeny z kosterní a kloubní tkáně
chebule 1

Charakteristika:
Guduchi je jednou z nejčastěji v ajurvédě používaných rostlin. Je to „Rasajana“, což značí omlazovací a revitalizující rostlinu, jež má skvělé účinky na imunitní systém.

Účinky:
PODPORUJE IMUNITNÍ SYSTÉM, OMLAZUJÍCÍ ÚČINEK (na všechny tkáně a orgány), PODPORUJE VITALITU, ANTIVIRÁLNÍ ÚČINEK, ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚČINEK, ANTIFUNGÁLNÍ (včetně protiplísňových), ANTIPATOGENNÍ ÚČINEK ( zbavuje tělo patogenů), PROTIPARAZITICKÝ ÚČINEK, ANTIKARCINOGENNÍ EFEKT, ANTIREVMATICKÝ ÚČINEK

V ajurvédě se často používá k detoxifikaci, k léčbě celkové oslabenosti, chronické horečky, chronického kašle, cukrovky, nedostatečné tvorby spermií, chronických kožních onemocnění a alergií.

Je též užitečná proti chorobám výživového systému jako nadměrné žízni, nevolnosti, špatného zažívání, překyselení žaludku. Dále při poruchách jater, parazitech způsobených onemocněním a začervení.

Guduchi je velmi účinný pro zlepšení odolnosti organismu, neboť stimuluje imunitní systém. Při dyspepsii, hepatitidě, artritidě a opakovaných infekcí důležitých tělních orgánů. Guduchi obsahuje výborné protizánětlivé, antibakteriální, antialergické a antirevmatické složky. Je pomocníkem při léčbě celé škály chorob jako jsou překyselení, ztráta chuti k jídlu, zácpa, při onemocněních jater jako hepatitida nebo anémie, oslabení srdeční činnosti, cukrovce, sexuální dysfunkci, poruchách funkce sleziny, celkové slabosti, impotenci, ledvinových kamenech, stimuluje imunitní systém a pomáhá regulovat hladinu krevní močoviny.

V tělesných systémech vytváří zásadité prostředí, zejména v lymfatickém systému, ve kterém pomáhá odvádět toxiny a čistí ho. Pomáhá též odbourávat těžké kovy a patogeny z kosterní a kloubní tkáně.

Trávící soustava
- nevolnosti
- žaludeční a dvanácterníkové vředy
- překyselení
- chronická zácpa
- paraziti, začervení

Nervová soustava
- anorexie
- bulimie
- ztráta chuti
- únavový syndrom

Ostatní
- bakteriální a virová onemocnění
- poruchy funkce sleziny
- vysoká hladina krevní močoviny - dna
- chronická horečka
chronický kašel
diabetes
špatná tvorba spermií
nadměrná žízeň
kožní onemocnění
alergie
onkologické nemoci


Warning: Attempt to read property "link" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54

Warning: Attempt to read property "id" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54