KURKUMA

Loading color scheme

KURKUMA
Curcuma longa

Jste unavení z opakovaných infekcí a neustálých nachlazení a chřipek?

Děsíte se opakovaných dávek antibiotik a rozporuplných informací, kterých se vám dostává od lékařů a snažíte se najít preventivní prostředky?

Chcete mít dobrou imunitu? Mít více energie? Být silní, odolní a radovat se ze života? Pomoci vaši rodině, dětem, které jsou opakovaně nemocné?

Chcete uspět a umět se vypořádat s výzvami 21. století?

Je třeba se zamyslet, pochopit a přiznat si, co jste doposud dělali špatně.

Dostává se vám jednoduchý návod, jak opravit svoje tělo a posílit jeho imunitní funkce.

Účinky:
Používá se jako hlavní součást přípravků při léčbě anémie, cukrovky, trávicích obtíží a zánětů kloubů. Zlepšuje krevní oběh, potlačuje infekce a napomáhá hojení chronických ran. U žen Haridra pozitivně ovlivňuje reprodukční systém a čistí uterus a mateřské mléko. U mužů usměrňuje činnost močového ústrojí a genitálií a reguluje funkci reprodukčních orgánů a zlepšuje kvalitu spermatu. V ajurvédě se Haridra doporučuje při různých ekzémech, srdečních poruchách, poruchách jater a plic. Má výborné analgetické, antibakteriální, protizánětlivé, antioxidační, antialergické, antiseptické, antispasmodické, diuretické účinky. Působí proti plynatosti a tvorbě nádorů.

Naše imunita si přeje přirozenost
Ale pojďme na to od lesa a podpořme vlastní imunitní funkce přirozeným způsobem. Zkusme se jednou řídit matkou přírodou. Stačí dodržet pár jednoduchých postupů, abychom navrátili tělu silné bojovníky (imunitu), které opět natrénujeme do perfektní formy. Třeba nás překvapí svojí dračí silou a vrátí nám zdraví a odolnost, která nám přinese klid, štěstí a spokojenost.

kurkuma 1

Účinné látky:
- Mangan
- Kurkumin

  • Obsahuje prospěšné steroidní sloučeniny na zmírnění zánětu při výskytu patogenů v těle
  • Má velmi silné protizánětlivé účinky na všechny tkáně
  • Podporuje okysličování celého těla
  • Zlepšuje cirkulaci krve
  • Odstraňuje toxicitu krve, způsobenou špatnou funkcí jater a nedostatečným krevním oběhem
  • Obsahuje vysoké procento manganu, který spolu s kurkuminem odstraňuje toxické těžké kovy z těla
  • Pomáhá zpomalovat růst tumorů  a cyst
  • Dokáže preventivě působit proti vzniku všech druhů rakoviny
  • Snižuje cholesterol
Produkty obsahující KURKUMU:
TARACU TARAONCOLOGY

Charakteristika:
Kurkuma neboli indický šafrán pochází z čeledi zázvorovitých rostlin a hojně se využívá v Ajurvédě. Oddenky kurkumy se několik hodin vaří a poté jsou sušeny a následně pomlety na sytě žlutý prášek. Aktivní složka kurkuminu má zemitou, nahořklou, pepřovitou a hořčici podobnou chuť.

Účinky:
PODPORUJE IMUNITNÍ SYSTÉM, MÁ OMLAZUJÍCÍ ÚČINEK  (na všechny tkáně a orgány), PODPORUJE VITALITU, MÁ ANTIVIRÁLNÍ ÚČINEK, ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚČINEK, ANTIFUNGÁLNÍ (včetně protiplísňových), ANTIPATOGENNÍ ÚČINEK, PROTIPARAZITICKÝ ÚČINEK, ANTIKARCINOGENNÍ EFEKT, ANTIREVMATICKÝ ÚČINEK.

Používá se jako hlavní součást přípravků při léčbě anémie, cukrovky, trávicích obtíží a zánětů kloubů. Zlepšuje krevní oběh, kdy zároveň pomáhá zvýšit okysličování krve a odstraňuje toxicitu krve způsobenou špatnou funkcí jater a nedostatečným krevním oběhem. Potlačuje infekce a napomáhá hojení chronických ran.

U žen Haridra pozitivně ovlivňuje reprodukční systém a čistí uterus a mateřské mléko. U mužů usměrňuje činnost močového ústrojí a genitálií a reguluje funkci reprodukčních orgánů a zlepšuje kvalitu spermatu. V ajurvédě se Haridra doporučuje při různých ekzémech, srdečních poruchách, poruchách jater a plic.

Má výborné analgetické, antibakteriální, protizánětlivé, antioxidační, antialergické, antiseptické, antispasmodické, diuretické účinky, antikarcinogenní efekt, antirevmatické a protiparazitické účinky. Navíc snižuje hladinu cholesterolu a působí proti plynatosti.

Obsahuje vysoké procento manganu, který spolu s kurkuminem odstraňuje toxické těžké kovy z těla. Podporuje imunitní systém, má omlazující účinek (na všechny tkáně a orgány) a celkově podporuje vitalitu.

Oběhová soustava, krev
- špatný krevní oběh
- trombóza
- hematomy
- vysoký cholesterol

Pohybová soustava
- artritida

Trávicí soustava
- záněty žaludku
- toxiny v játrech
- břišní kolika, flatulence

Pohlavní soustava
- menstruační potíže

Dýchací soustava
- onemocnění dýchacího ústrojí

Onkologická onemocnění