KAOLIN

Loading color scheme

KAOLIN
Caolin

Charakteristika:
Kaolin je hornina, která se skládá z minerálu kaolinit a drobných křemenných zrn, která ovlivňují viskozitu materiálu. Používá se pro výrobu keramiky a papíru, ale je také velmi často využívána v kosmetickém průmyslu. Kaolín je bohatý na minerální látky a stopové prvky, zejména oxid křemičitý, magnézium, draslík, kalcium, které blahodárně působí na lidskou pokožku.

Účinky:
Kaolín je velmi jemný jíl, který patří v kosmetice mezi nejčastěji používané jíly. Působí jako přírodní, detoxikační prostředek, který proniká hluboko do struktury pokožky, účinně a šetrně odstraňuje odumřelé buňky, pokožku čistí, vyhlazuje, regeneruje a revitalizuje. Je vhodný pro všechny typy pleti. Pokožku zvláčňuje, zlepšuje její strukturu, zvyšuje její elasticitu a pevnost. V podkožních vrstvách podporuje kaolin látkovou výměnu, proto je vhodným přípravkem například v boji proti celulitidě.

Vyzdvihujeme především revitalizační, regenerační, detoxikační, antiseptické, dezinfekční, zvláčňující, tonizující, zklidňující, čistící a vyhlazující účinky.

Veškeré vnitřní infekce a záněty
- chlamydie
- streptokokové infekce
- stafylokokové infekce


Warning: Attempt to read property "link" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54

Warning: Attempt to read property "id" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54