Klub Tarani

Loading color scheme

 

fialov   

 

IMG 9620

Podnikám v kosmetologii již 22 let. Miluju svoji práci, tak jako lidi, kteří jí se mnou sdílí. Dlouho jsem hledala značku. která uspokojí mě i klienty v široké oblasti krásy a zdraví a toho se mi podařilo před 9 lety, odkdy studuji Tarani Institut - jako ucelený systém v oblasti krásy a zdraví.

Po klasickém ošetření pleti, kterému jsem se věnovala od roku 1992 nepřetržitě i na mateřské dovolené, jsem hledala něco, co bude o klienty, jak já říkám, pečovat více z gruntu, uceleně. A to jsem našla v Tarani, kdy neřešíme s klienty pouze pleť a krásu, ale i jejich stravovací návyky a rozličné zdravotní problémy. Zajímaly mě vždy spojitosti kvality kůže a vnitřních orgánů, menší výkyvy a odchylky, které tělo hlásí a ty vyhledávat s klienty, a tak jim pomoci ještě více. Mít nejen krásný vzhled, ale i vnitřní stránku naší osobnosti a věřte tomu, že to se vždycky pozná.

Více informací o výhodách, podmínkách a registraci najdete zde. Nebo kontaktujte nás.

IMG 0461
IMG 0575IMG 0749
Zajímají nás jejich životy, zdraví, pracovní nasazení, stravovací návyky, pohybové aktivity, péče o sebe atd. Poskytujeme klientům komplexní péči v oblasti fyzické, psychické i duševní krásy.

To se mi daří rozvíjet u sebe, své rodiny a velké početné klientely. Toto mi nabídlo studium Tarani sytému a to zcela odevzdaně předávám se srdcem na dlani dále. V tomto vidím význam své práce  a úplné naplnění. Pro mě to byla láska na první „dotek“.

Terapie, které svým klientům nabízím, si sama pravidelně dopřávám a díky nim jsem se zbavila určitých zdravotních potíží plynoucích hlavně z  přepracovanosti a zrychlené povahy. 

vnitrekdumvnitrek 2

Abych svou nabídku mohla posunout ještě o level výše, hledala jsem nové výjimečné prostory. Prostory výjimečné svou dostupností, místem i atmosférou. Vše v jednom mi nabídli majitelé přenádherné vily Na Potůčkách ve Valašském Meziříčí.  Společnými silami a téměř roční pílí se nám podařilo vytvořit myslím, že nádherný a velmi klidný a lákavý prostor.

Název lázně jsem zvolila proto, jelikož nabízíme komplexní lázeňskou péči, kde naši klienti stráví péčí našeho personálu i několik hodin najednou.