O nás

Loading color scheme

Po 20-leté praxi v kosmetickém oboru bych Vám ráda představila své nové lázně. Dlouho jsem vybírala značku byliných produktů a zvítězila síla, luxus, výjimečnost, komlexní program Tarani. Terapeutické produkty Tarani, vyráběné v čisté krajině střední oblasti Himalájí s tradicí dlouhověkostí. A tak jsem konečně našla to, o čem jsem dlouhá léta snila - spojení zdraví a krásy člověka, péči o tělo a duši zároveň.

Před sedmi lety jsem vytvořila první tým a otevřela Euforia Studio v Rožnově p.R., kde jsme začaly provozovat výše uvedené detoxikační procedury v podobě kosmetických a celotělových ošetření. Ty se shledávaly s čím dál tím větším úspěchem a tehdejší prostory nám přestávaly stačit. Rozhodla jsem se přijmout nabídku krásných, nových a komfortních prostor ve Valašském Meziříčí, přejmenovala studio na Lázně.

Zdárně jsme od té doby pořešily spoustu zdravotních a psychických problémů, hlavně kožních chorob, zánětlivých procesů a problémů s pohybovým aparátem. Individuální péčí terapeuta, zodpovědným přístupem klienta, specielní marmovou terapií, konkrétní bylinnou recepturou při těchto detoxikačních procedurách dochází k celkovému uvolnění těla i mysli a tím klienti u nás nabírají psychickou i fyzickou kondici pro další dny. Prostředí a navozená atmosféra dopomáhá k nezapomenutelnému zážitku hýčkání a rozmazlování se. Je ihned nastolen samoozdravný proces a posílena imunita a tělo nastartováno k vylučování toxinů.

Naleznete u nás absolutní bezpečí a výjimečnost oproti běžným kosmetickým a masérským salonům, o čemž stále své klienty naší prací přesvědčujeme. Zajímají nás Vaše stravovací návyky, trávení, čas strávený v práci, odpočinek, vaše myšlenky či pocity, popř. diagnózy. Toto všechno zohledňujeme a na základě toho jsme schopni Vám sestavit sestavit beauty i domácí program dle Vašich přání. Toto ocení klienti, kteří vidí v péči o své zdraví velký samoozdravný význam prevenci před civilizačními chorobami, kterých v této době tak přibývá.

S námi budete mít chuť vypadat dobře, být zdraví, veselí, zvyšovat si sebevědomí a udržovat si dobrou kondici.

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Zde si můžete přečíst názory našich klientů na služby, které nabízíme. Vždy se snažíme dosáhnout maximální kvality!