O nás

Loading color scheme

V lázních se již 10 let věnujeme cíleným detoxikacím a očistným technikám, relaxačním rituálním ošetřením pleti i těla. Studujeme a doporučujeme Tarani byliny a jejich účinky a cíleně nastavujeme péči klientům na míru dle jejich možností a schopností.

Naše masážní techniky jsou doprovázeny peelingami, zábaly, koupelemi či saunou a pomáhají tělu řešit rozličná chronická onemocnění a další zátěžě dnešní doby. Na druhou stranu se mohou stát pouhou hlubokou relaxací s výjimečným zážitkem několikahodinového hýčkání a čeloživotní láskou na první dotek pro velmi vytížené a výkonné klienty. Tento koncert doteků, vůní bylin, tepla, hudby a harmonie je nezapomenutelnou tříhodinovou detoxikační péči v klidné oáze našich lázní. Dbáme na zcela individuální přístup ke klientovi, neustále vzdělávání se v naší oblasti a zdokonalování krásných prostor našich malých a útulných lázní.

Jedná se o revitalizační nebo celotělovou péči, nastavení domácí péče i stravování. V lázních se specializujeme na marmové terapie vycházející z tradiční ajurvédské medicíny spočívající v vpracovávání silné dávky bylin konkrétní receptury, kterou vybíráme dle momentálního stavu klienta, jeho potřeb a přání. 

 

S námi budete mít chuť vypadat dobře, být zdraví, veselí, zvyšovat si sebevědomí a udržovat si dobrou kondici.

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Zde si můžete přečíst názory našich klientů na služby, které nabízíme. Vždy se snažíme dosáhnout maximální kvality!