O nás

Loading color scheme

V EUFORIA LÁZNÍCH pro Vás na chvíli zastavíme čas.

Postaráme se o Vás a vy pro nás budete tím nejdůležitější člověkem.

Péče a doporučená procedura, bude přizpůsobena jen Vám. Proto nás na začátku bude zajímat více věcí, než byste možná očekávali. Kromě zdravotního stavu je důležitá také aktuální psychická zátěž, momentální rozpoložení, stravovací návyky (obvyklý jídelníček), ale i odhad času, který si pravidelně dopřáváte pro pohyb a odpočinek.

Na základě těchto informací pro Vás sestavíme tu nejúčinnější bylinnou proceduru. Může to být terapie ozdravná, detoxikační i hluboce relaxační. Doplněna může být o beauty ošetření pleti. Vždy však bude vybrána pro aktuální potřeby Vašeho těla i duše. Efekt léčebných či relaxačních procedur můžete podpořit a prodloužit i následnou domácí péčí, kterou připravíme, pokud si to budete přát.

V EUFORIA lázních budete ošetřeni výhradně kosmetikou a bylinnými recepturami s terapeutickými účinky české značky Tarani, která je vyráběná na principu ajurvédské medicíny. Síla bylinných produktů značky Tarani pomáhá společně se znalostmi a naší dlouholetou praxí fytoterapeutů řešit mnohé potíže pleti, těla i vlasů. Mnoha lidem jsme tak usnadnili první kroky k životu prožitému s větší lehkostí, obohatili je o povzbuzující vůně našich bylin a posílili jejich krásu a zdraví.

 

 

S námi budete mít chuť vypadat dobře, být zdraví, veselí, zvyšovat si sebevědomí a udržovat si dobrou kondici.

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Zde si můžete přečíst názory našich klientů na služby, které nabízíme. Vždy se snažíme dosáhnout maximální kvality!


Warning: Attempt to read property "link" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54

Warning: Attempt to read property "id" on null in /data/www/euforialazne.cz/www.euforialazne.cz/templates/theme3549/tpls/blocks/footer.php on line 54