O nás

Loading color scheme

V EUFORIA LÁZNÍCH pro Vás na chvíli zastavíme čas.

Postaráme se o Vás a vy pro nás budete tím nejdůležitější člověkem.


Péči a doporučená procedura, kterou u nás prožijete, bude  přizpůsobena jen pro Vás. Proto je pro nás důležité a bude nás na začátku zajímat více věcí, než byste možná očekávali. Kromě Vašeho zdravotního stavu je důležitá také Vaše aktuální psychická zátěž, Vaše momentální rozpoložení, stravovací návyky (obvyklý jídelníček), ale i odhad času, který si pravidelně dopřáváte pro Vaši relaxaci, pohyb a odpočinek.

Na základě těchto informací pro Vás sestavíme tu nejúčinnější bylinnou proceduru. Může to být terapie ozdravná, detoxikační i hluboce relaxační. Doplněna může být o beauty ošetření pleti. Vždy však bude vybrána pro Vaše aktuální potřeby těla i duše.

Efekt léčebných či relaxačních procedur můžete podpořit a prodloužit i následnou domácí péčí, kterou máme pro Vás vždy připravenu, pokud si to budete přát.

V našich lázních budete ošetřeni výhradně kosmetikou a léčivými bázemi (bylinné receptury) české značky Tarani.
Tarani je značka špičkových terapeutických, kosmetických produktů a bylinných kapslí, které jsou vyráběné na principu ajurvédské medicíny.

Síla bylin zpracované Tarani pomáhá společně se znalostmi a naší dlouholetou praxí fytoterapeutů řešit mnohé potíže pleti, těla i vlasů. Mnoha lidem jsme tak usnadnili první kroky k životu prožitému s větší lehkostí, obohatili je o nezapomenutelné vůně našich bylin a posílili jejich krásu a zdraví.

 

 

S námi budete mít chuť vypadat dobře, být zdraví, veselí, zvyšovat si sebevědomí a udržovat si dobrou kondici.

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Zde si můžete přečíst názory našich klientů na služby, které nabízíme. Vždy se snažíme dosáhnout maximální kvality!