LÁZNĚ PROGRAM „spojení zdraví, prevence a kondice“

Loading color scheme

LÁZNĚ PROGRAM „spojení zdraví, prevence a kondice“

Nabídka tohoto programu je velmi široká a pestrá. Můžete využít například relaxační masáž, celotělovou, nebo kosmetickou terapii, případně vše prožít společně se svým partnerem při partnerské terapii.

Celotělová nebo kosmetická terapie, při níž je speciálním detoxikačním způsobem masírováno celé tělo i hlava. Velký důraz při této ozdravné masáži klademe na zvolení přesné receptury silných herbálních formulí v podobě olejových esencí Tarani. Ta je doporučena terapeutem na míru klientovi s ohledem na jeho zdravotní i psychickou stránku. Jedná se o velmi příjemnou 2h masáž se zaměřením na marmové body a jejich diagnostiku. Tuto „královskou terapii“ ocení hlavně Ti, kterým se běžná masáž zdá nedostačující, či krátká. Odcházíte lehčí, odpočatí. Oceníte hloubku a sílu této terapie nejen v technice provedení a krásných vůní bylin, ale i přistupem terapeuta a závěrečným osvěžením. Výrazně zlepšuje fyzickou i psychickou kondici.
Cena je 1 900,- Kč, 2 300,- Kč, 2 600,- Kč.

Skládá se:

 1. Konzultace s terapeutem, fresh občerstvení
 2. Sprcha
 3. Infrasauna nebo vana
 4. Samotná masáž 2h
 5. Závěrečná relaxace a osvěžení

  osetreni RGB 640Jedná se o masáž těla a hlavy obou klientů zároveň. Synchronní práce dvou terapeutů vnáší do této procedury nezapomenutelný zážitek. Bylinná receptura je přizpůsobena momentálnímu naladění páru s ohledem na zdravotní a psychický stav. Energetické uvolnění a atmosféra doprovázející celou proceduru je tak silná, že mnohdy napomáhá k utužení vztahu. Doporučuji všem, co chtějí využít společnou chvíli k příjemné relaxaci,  uvolnění a zlepšení kondice.  Určené pro : životní partnery, maminky s dětmi, sourozence, přátelé… Zvýhodněná cena z 4 600,- Kč (=cena 2 terapií)  na 4 200,- Kč.

Skládá se :

 1. Krátká konzultace a fresh občerstvení
 2. Vana nebo infrasauna
 3. Samotná masáž 2h
 4. Závěrečná relaxace

  osetreni RGB 640Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím reCaptcha