LÁZNĚ PROGRAM

Loading color scheme

 

LÁZNĚ PROGRAM

1. krok - PŘÍPRAVA DETOXIKACE

Každého klienta připravujeme individuálně na detoxikační proces. Musí mít dostatek energie a zprůchodněné vylučovací orgány, také jeho psychická odolnost je při očistě důležitá.

2. krok - VYVOLÁNÍ DETOXIKACE

Postupně detoxikujeme všech sedm typů tkání. Je to proces přesný a harmonický. Vyvolání je u nás velmi dobře řízeno a kontrolováno. Pokud to žádá daná situace, jsme schopni intenzitu detoxikace snížit nebo zvýšit podle aktuálního stavu. Tento krok je důležitý při řešení rozličných problémů. Vše nastavujeme individuálně!

3. krok - VÝŽIVA VŠECH TKÁNÍ

Důležitý krok, který většina alternativ neřeší. My na něj však klademe velký důraz.

4. krok - AKTIVACE PROCESŮ

Startujeme na všech úrovních, a to po energetické stránce. Tělo aktivace vnímá jako základní pilíře zdraví a dlouhověkosti. Symptomy a problémy se znovu neopakují. Zdraví a vitalitu je možné udržet i při vyšší stresové zátěži.

PRO KOHO JE TERAPIE VHODNÁ?

Terapie TARANI jsou vytvořeny pro:
- děti prvního týdne narození,
- děti předškolního a školního věku,
- muže a ženy všech věkových kategorií,
- těhotné ženy (provádíme je celých devět měsíců a také přípravu k porodu),
- seniory.

Terapie TARANI jsou vhodné provádět při různých zdravotních problémech a komplikacích:
- nemoci ženských pohlavních orgánů,
- pohybového aparátu,
- nervového systému,
- mozku a míchy, krve,
- kožního,
- imunitního a endokrinního systému,
- vylučovací, trávicí soustavy,
- dýchacího aparátu a plic,
- kardiovaskulární, srdce a cév.

Dále jsou vhodné při stresu, negativních emocích jako jsou strach, hněv, podrážděnosti, depresích, úzkosti, apatii, různých poruchách spánku, nízkém sebevědomí, mentální anorexii a různých typech závislostí.
Vše záleží na správném výběru terapie a kompletního detoxikačního režimu individuálně nastaveného dle každého klienta.

Terapie byly vytvořeny z nejsilnějších detoxikačních postupů tak, aby vykazovaly okamžitou úlevu a podporovaly tělo v samoléčebných procesech. Převážně terapie vycházejí z ajurvédské medicíny a alternativních procedur, ovšem jsou citlivě upravené a vytvořené pro evropské podmínky a dnešní uspěchanou dobu, která sebou nese čím dál více neřešitelných zdravotních problémů a onemocnění.
Více než 80 rozličných typů detoxikačních a regeneračních terapií jsou vytvořeny tak, aby vyhovovaly v každém věku a hlavně dle rozličných zdravotních problémů.
Přes patnáct let jsme ladily a tvořily ty správné kombinace různorodých bylinných koncentrátů a olejů, které se zapracovávají při našich terapiích. Našim cílem bylo vytvořit systém, který bude funkční, výsledky budou citelné již při prvních terapiích a zlepšení daného stavu bude trvalé.

CO NAŠE KLIENTY ČEKÁ?

Dříve, než proběhne tento proces, je nutná vstupní konzultace, která je závislá na první testovací marmové terapii.
Nastavený detoxikační režim dále vybíráme dle aktuálního stavu marmových bodů na jeho těle. Vše je následně vyhodnoceno a je nastaven individuální režim, který jsou naši klienti schopni dodržovat a absolvovat

AKTUÁLNÍ CENÍK ZDE