Vyzrála jsem na lupénku

Loading color scheme

Vyzrála jsem na lupénku

Na svůj věk jsem byla čím dál více unavená. Bolesti hlavy se stávaly pravidelností a moje vstávání nebylo poslední dobou vůbec radostné. Když jsem se podívala ráno do zrcadla, mé oči nebyly skoro vidět. Probouzela jsem se s pravidelnou bolestí krku, a když jsem jednoho rána při česání objevila na hlavě šupinkující se červená místa, byla jsem z toho nešťastná. Ta místa se nehojila, byla tam stále a co více, začala se objevovat i v uších. Zjistila jsem, že pokud jsem ve stresu, což se stávalo velmi často, místa se objevovala stále více. Šla jsem tedy na vyšetření a byla mi zjištěna psoriáza (lupénka) a také šelest na srdci. Byly mi doporučeny hormonální masti, ale při používání jsem neviděla žádné zlepšení, ovšem moje migrény se začaly vyskytovat stále častěji. Hlava i uši mě začaly svědit, v noci se projevilo bušení srdce, které se kombinovalo s bolestí hrudní kosti. Vůbec jsem se nemohla v práci soustředit, moje oči byly jako v jednom ohni a když jsem se přetížila, tak se mi na očním okolí objevovaly fleky. Byla jsem zoufalá, moje zažívání bylo čím dál horší. Na stolici jsem šla nejdříve jednou za tři dny, přitom jsem jedla pravidelně několikrát za den, protože, kdybych se nenajedla, tak bych nebyla schopná fungovat. Bez léků od bolesti jsem nebyla schopná pracovat, ale také jsem cítila, že mě začínají ničit.

Moje kamarádka mi doporučila lázně Tarani, které pravidelně navštěvuje s manželem. Neváhala jsem a objednala se na první detoxikační terapii a následnou konzultaci. Byla jsem mile překvapená, jaké uvolnění jsem již po první terapii cítila. Krk byl jako vyměněný a na stolici jsem šla hned ten den. Velmi mě trápila lupénka ve vlasech, kterou jsem chtěla hlavně řešit, ale při konzultaci mi paní Ritta vysvětlila, že problémů, které musíme vyřešit, abych se lupénky zbavila, je mnohem více. Vůbec mi nedocházelo, že moje gynekologické a zažívací problémy s tím mohou souviset. Už při prvním měření jsem neměla tlak v pořádku. Ani jsem si neuvědomovala, že na svůj věk (27), tlak 139/98 může být dalším ukazatelem mých zdravotních problémů. Šelest na srdci jsem měla asi čtyři měsíce, ale nikdo mi nevysvětlil souvislosti. Veškeré informace jsem získala u Tarani. Bylo toho hodně a bylo jen na mě, jestli budu nastavený detoxikační režim absolvovat. Neváhala jsem ani minutu. Všechno mi totiž začalo docházet a já jsem věděla, že svému tělu musím pomoci. První krok byl vysadit antikoncepci, protože se mi stále tvořily cysty a mé předmenstruační migrény byly opravdu nesnesitelné. Celou svou životosprávu jsem musela změnit. Byla jsem odhodlaná do toho jít naplno, i když jsem byla upozorněna, že to bude náročné. Měla jsem upravenou stravu a pitný režim. Byly mi nastaveny ajurvédské koncentráty bylin, ale ty jsem jedla jen na začátku, protože mám problém s polykáním pilulek. Paní Ritta mi proto nastavila náhradní režim v podobě silných dávek terapeutických produktů, které jsem aplikovala přes kůži a prováděla různé výplachy a koupele. Při této domácí péči jsem cítila okamžitou změnu nejen na kvalitě pokožky a energie, ale především se začaly ztrácet některé zdravotní problémy. Zácpu, hemeroidy a záněty močových cest jsem nadále nemusela řešit. Migrény spojené s menstruačními bolestmi postupně ustupovaly.

Celou péči a detoxikační kůru jsem také podpořila pravidelnými terapiemi, po kterých jsem cítila nesmírnou úlevu. Bylo velmi zajímavé pozorovat, jak mé tělo na byliny a terapie reaguje. Byla jsem mnohem vitálnější, i když se mé tělo čistilo. Pokožku jsem měla znatelně jemnější a pleť bez pupínků a vrásek. Velmi mě překvapil ústup mé lupénky. Začala jsem se radovat, když jsem viděla, že postupně mizí. Poté jsem zjistila, že se během detoxikace pouze přemísťuje, ale úplného vyléčení jsem se zanedlouho také dočkala. Byla jsem nesmírně spokojená, že nemusím své tělo nadále zatěžovat léky a kortikoidními mastmi, které jsem si bohužel mnoho let kupovala. Systém a terapie Tarani si opravdu získal mou důvěru a doporučuji ho všem, komu je alternativní směr alespoň trochu blízký. Paní Ritta mě naučila nejen o sebe pečovat, ale také jsem získala spousty informací o procesu detoxikace, jak tělo funguje a hlavně jak své tělo správně vyživovat.